Jakie fajerwerki kupić na nadchodzącego Sylwestra?

Do Sylwestra zostało jeszcze nieco czasu, ale warto już teraz zastanowić się nad tym, w jaki sposób zechcesz go spędzić. Niezależnie od tego, czy będzie to huczna impreza do białego rana, czy może raczej domówka w gronie znajomych, prawdopodobnie kluczowym punktem będzie wystrzelenie fajerwerków wraz z wybiciem północy. Noc sylwestrowa to czas zabawy i szaleństwa – czas idealny na fajerwerki. Jednak ich wybór może okazać się dość trudny, ponieważ dostępnych jest wiele różnych materiałów pirotechnicznych. Nasz artykuł pozwoli Ci zapoznać się z tym bogatym rynkiem.

Przygotuj niezapomniany pokaz fajerwerków 

Jeżeli zastanawiasz się jakie fajerwerki kupić, aby zapewnić sobie i swoim bliskim niezapomniane wrażenia, koniecznie zapoznaj się z ofertami sklepów internetowych, takich jak na przykład PiroArt, w których możesz nabyć legalne i bezpieczne materiały pirotechniczne. Pierwszą rzeczą, jaką musisz wziąć pod uwagę, jest miejsce, w którym będziesz odpalał fajerwerki. Im większą pustą przestrzeń masz do dyspozycji, tym mocniejszy ładunek możesz wybrać, pamiętaj jednak, aby robić to daleko od budynków, drzew i samochodów. 

Drugim czynnikiem, o którym nie można zapomnieć, jest oczywiście budżet. W przypadku fajerwerków powiedzenie “Sky is the limit” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Ceny najbardziej rozbudowanych zestawów pirotechnicznych niejednego mogą przyprawić o zawrót głowy. Jednak większość fajerwerków dostępnych w sklepach internetowych ma cenę, na jaką może pozwolić sobie statystyczny klient i to bez większego uszczerbku dla portfela.

Jakie fajerwerki wybrać? 

Jeżeli wiesz już mniej więcej jaką kwotę możesz przeznaczyć na zakup fajerwerków, możesz zacząć przeglądanie ofert sklepów sprzedających materiały pirotechniczne. Zanim jednak cokolwiek kupisz, przeczytaj opisy produktów – to pozwoli Ci wyobrazić sobie jakie efekty uda Ci się osiągnąć przy pomocy danych fajerwerków. Zwróć też koniecznie uwagę na to, czy fajerwerki posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, świadczące między innymi o ich legalnym pochodzeniu. 

I teraz przechodzimy do właściwych zakupów, poznaj kilka najpopularniejszych rodzajów fajerwerków dostępnych w sklepach:

  • rzymskie ognie – to klasyczne fajerwerki, które wystrzeliwują w powietrze strumienie wielobarwnych iskier;
  • petardy, które wylatują wysoko w powietrze i eksplodują, tworząc barwne widowisko na niebie;
  • wyrzutnie, inaczej nazywane bateriami, pozwalające na wystrzelenie od kilku do nawet kilkuset pocisków;
  • race, flary i świece dymne, czyli dodatkowe materiały pirotechniczne pozwalające stworzyć niepowtarzalna oprawę Sylwestra;
  • wulkany i fontanny i wiele, wiele innych materiałów pirotechnicznych!

colorful-fireworks-black-sky (1) (1) (1).jpg

To tak właściwie, co mam kupić? 

Prawie każdy chce kupić wszystkie z materiałów pirotechnicznych dostępnych online i stacjonarnie w PiroArt. Dlatego dobrym pomysłem będzie postawienie sobie granicy finansowej, poza którą nie chcesz wyjść. PiroArt ma tak duży wybór fajerwerków, że z pewnością uda Ci się znaleźć coś, co pomoże Ci stworzyć godną oprawę sylwestrowej nocy. Do absolutnych must have zaliczamy:

  • zimne ognie, których można używać także wewnątrz pomieszczeń,
  • baterie fajerwerków o wybranej ilości strzałów,
  • pojedyncze race. 

Poza tym możesz dokupić dowolną ilość innych materiałów pirotechnicznych, które sprawią, że przygotowany przez Ciebie pokaz zachwyci wszystkich uczestników, zarówno sylwestrowego balu, jak i kameralnej domówki

 

Artykuł sponsorowany