Jak długo trwa jedna sesja z PULZE 2.0?

Każdy potrzebuje chwili wytchnienia. Momentu, aby zatrzymać się i zwolnić lub nabrać sił do działania. Tytoń w niepowtarzalnej wersji o wyjątkowym aromacie może wzbogacić te doświadczenia. PULZE 2.0 oznacza sprawdzony oraz skuteczny sposób na niezwykły czas, który dopełnia codzienność o przyjemne doznania. Nowoczesne urządzenie do podgrzewania tytoniu to potencjalnie mniej szkodliwa alternatywa dla klasycznych papierosów. Jak długo możesz cieszyć się chwilą?

Podgrzewanie tytoniu — innowacyjne rozwiązanie 

Czy wiesz, że w dymie papierosowym znajduje się ponad 7000 związków chemicznych w postaci gazu lub cząsteczek? Tlenek węgla, cyjanowodór, tlenki azotu oznaczają toksyczne związki chemiczne trafiające do organizmu podczas palenia tytoniu. Relaks z klasycznym papierosem w dłoni może nieść za sobą poważne skutki zdrowotne, o czym nieustannie przypominają media oraz grafiki i nagłówki na paczkach klasycznych produktów nikotynowych. W poszukiwaniu bezpieczniejszego źródła przyjemności w tytoniowej odmianie pojawia się innowacyjny podgrzewacz – PULZE 2.0.

To podgrzewacz tytoniu bez dymu i doskonała alternatywa dla szkodliwego palenia.  PULZE 2.0 nie spala, a podgrzewa do temperatury 315-345°C specjalny tytoń. Wkład iD przygotowany ze starannie wyselekcjonowanego tytoniu wytwarza prawie niewyczuwalny aerozol nikotynowy zamiast szkodliwego i nieprzyjemnego zapachu.  Nowoczesna technologia podgrzewania to bezpieczna, a także potencjalnie mniej toksyczna propozycja na polskim rynku. 

5 minut radości, na które warto poczekać

Sesja z PULZE 2.0 to aż 300 sekund, z którymi chwila nabiera pozytywnych wibracji. Nieważne, ile razy się zaciągniesz, zawsze otrzymujesz gwarancję 5-minutowego użycia. Jedno ładowanie? To możliwość ponad 25 użyć. Wśród dostępnych wkładów tytoniowych można znaleźć zróżnicowane warianty.  

PULZE oznacza bogactwo doznań zamknięte w urządzeniu o kieszonkowym rozmiarze, które możesz mieć zawsze pod ręką. W pracy, w podróży, podczas spotkania ze znajomymi i wszędzie, gdzie jesteś Ty, podgrzewacz tytoniu sprawdzi się idealnie! Łatka przypisana palaczom (osoba paląca — nieprzyjemny zapach) z innowacyjną technologią podgrzewania tytoniu, odchodzi w zapomnienie. Tytoniowa chwila dla siebie już nie musi oznaczać kłopotliwej, powodującej dyskomfort, długo utrzymującej się na ubraniach, włosach, dłoniach woni.  Podgrzewacz PULZE wraz z dedykowanymi wkładami iD nie wytwarza dymu ani specyficznego zapachu, zapewniając doznania przypominające palenie papierosów, ale w nowoczesnej odsłonie. 

PULZE 2.0 — bezdymna alternatywa zyskuje zwolenników!

Nie sposób przejść obojętnie obok nowego produktu na polskim rynku tytoniowym, jakim jest PULZE. Entuzjaści zaciągania wybierają urządzenia do podgrzewania, a nie klasyczne papierosy, ponieważ to wybór potencjalnie korzystniejszy dla zdrowia. PULZE zmniejsza poziomy wybranych toksyn nawet o 96%. Spośród konkurencyjnych modeli to właśnie podgrzewacze tytoniu oraz wkłady tytoniowe iD PULZE w błyskawicznym tempie zdobywają popularność. Dlaczego? Odpowiedź może być tylko jedna: potencjalne zmniejszenie zagrożenia, komfort, wielofunkcyjność. 

Sesja z PULZE 2.0 trwa 5 minut i efektywnie zwalnia tempo dnia. Urządzenie do podgrzewania tytoniu wyróżnia się dwoma poziomami intensywności smaku (Tryb intensywny, Tryb łagodny). To sprawia, że dostosowanie doznań do aktualnych preferencji nigdy wcześniej nie było tak proste i przyjemne.  Nowatorski wyrób tytoniowy stworzono z pasją do kreowania unikatowych doświadczeń oraz z myślą o szeregu funkcji zwiększających radość użytkowania. Chcesz zatrzymać chwilę i poczuć prawdziwą magię tytoniu? Urządzenie typu „all-in-one” spełni Twoje oczekiwania. 

Sprawdź więcej informacji o produkcie na: https://www.pulze.com/pl-PL/ 

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca